•   +48 783 314 404         biuro@pianopur.pl         ul. Kleczkowska 50, Wrocław

Technologia

Technologia PianoPur

pianka poliuretanowa

Jest to obecnie najlepsza i najnowocześniejsza technologia ocieplania budynków. Opiera się na wykorzystaniu specjalnej pianki, która zastępuje tradycyjną wełnę. Pianka ta ma znakomite właściwości termoizolacyjne. Poza tym jest bardzo trwała. Można powiedzieć, że się nie starzeje.

Dowiedz się więcej

Pianka otwartokomórkowa

ocieplanie budynków

Jej największą zaletą jest wydajność przez co jest rozwiązaniem bardziej ekonomicznym, doskonale nadaje się do ocieplania poddaszy, izolacji sufitów oraz ścian. Posiada znakomite właściwości izolacyjne a dzięki natryskowej metodzie aplikacji pozwala uniknąć mostków termicznych.

Dowiedz się więcej

Pianka zamkniętokomórkowa

izolacja natryskowa

Piana o zamkniętych komórkach stanowi doskonałą izolację przeciwwilgociową, posiada najniższy współczynnik przenikania ciepła ze wszystkich materiałów izolacyjnych (0,024W/m2), co umożliwia zmniejszenie warstwy izolującej nawet o połowę.

Dowiedz się więcej

Polimocznik

ocieplanie pianką

Polimoczniki są mieszanką dwóch komponentów o 100% zawartości cząstek stałych, nanoszonych metodą natrysku. Charakteryzują się elastycznością, po nałożeniu tworzą jednolitą, szczelną warstwę, doskonale przylegającą do podłoża.

Dowiedz się więcej

Gwarancja jakości

ocieplenie poddasza

Jako solidny wykonawca izolacji firma PianoPur korzysta tylko ze sprawdzonych produktów. Gwarantem jakości stosowanych przez nas pianek jest przedstawiona dokumentacja pochodząca od producentów.

Dowiedz się więcej

Materiały do pobrania

ocieplenie dachu

Zachęcamy Państwa do poszerzenia swojej wiedzy na temat stosowanych przez nas materiałów. Dokumentacja dostarczona przez producentów świadczy o szczególnej dbałości o jakość produktów, które stosujemy.

Dowiedz się więcej

Facebook

Twitter