•   +48 783 314 404         biuro@pianopur.pl         ul. Kleczkowska 50, Wrocław

O nas

pianka poliuretanowa

PianoPur to okazja dla Państwa, aby wykonać ocieplenie poddasza lub budynku w krótkim czasie, po atrakcyjnej cenie i w najwyższej jakości. Swoim działaniem obejmujemy teren całego kraju.

ocieplanie poddasza

PianoPur to gwarancja wykorzystania najlepszych materiałów potwierdzona współpracą z czołowym polskim producentem – Polychem Systems. Izolacja natryskowa jest najskuteczniejsza, gdy do jej wykonania wykorzystywana jest najwyższej jakości pianka poliuretanowa, nasze materiały spełniają normy budowlane co potwierdzają wydane na nie dokumenty do których obejrzenia zapraszamy tutaj.

ocieplanie budynków

PianoPur to ekipa z doświadczeniem budowlanym, wspierana merytorycznie przez technologów produkcji piany co daje ocieplenie dokładnie dostosowane do Państwa potrzeb oraz dobrane pod kątem technologii. Każda izolacja natryskowa wykonana przez naszą firmę jest dobrana dokładnie do potrzeb i wymagań klienta oraz konsultowana ze specjalistami.

Pianopur

PianoPur to ludzie, którzy przeszli profesjonalne szkolenia, dzięki którym najefektywniej i najsprawniej wykonają dla Państwa ocieplanie pianką lub polimocznikami. Wysoki poziom usług pozwala zapewnić Państwu profesjonalnie wykonaną izolację cieplną, która skutecznie zminimalizuje koszty i zapewni wysoki komfort mieszkania.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Facebook

Twitter